Je Nám potěšením a radostí přivítat Vás ve svatebním salonu studia Avalon.
Náš svatební salon najdete v historickém středu města České Budějovice. Svojí rozlohou se svatební salon řadí mezi největší svatební salony u nás. Tento prostor nám dovoluje komfort při zkoušení svatebních a společenských šatů, dovoluje nám nabídnout služby, které se svatbou a svatebními přípravami patří .

V životě každého člověka najdete pouze několik okamžiků o kterých můžeme říci, že jsou zlomové. Pokud Vás takový okamžik čeká, jsme tady pro Vás.
Náš svatební salon Studia Avalon má již vice než desetiletou tradici. Za tuto dobu jsme si získali důvěru nevěst a jejich doporučení dalším nevěstám nám pomáhám rozvíjet svatební salon ke spokojenosti dalších zákazníků. Jejich důvěra nás zavazuje k tomu, abychom nepolevovali v úsilí být jedním z nejvyhledávanějších svatebních salonů. O kvalitě našeho svatebního salonu svědčí i to, že již několik let máme stejný pracovní kolektiv a stáváme se pro Vás důvěrně známými.

Svatební salon Avalon má pro Vás připravenou širokou nabídku svatebních šatů světových značek… Naše zkušené asistentky Vás provedou výběrem svatební ch šatů tak, abyste byla dokonalou nevěstou s tím nejkrásnějším pocitem. Vidíme Vás bez vašich předsudků, vidíme Vás takové jaké jste, vidíme šaty, které jsou ty Vaše.

Možná jsou některé z Vás překvapené tím, že na výběr svatebních šatů musíte mít v našem svatebním salonu rezervovaný termín. Je to nami praxí ověřená zkušenost. Výběr svatebních šatů je pro každou ženu vyjímečnou záležitostí a nevšedním zážitkem. Většina budoucích nevěst přichází v doprovodu rodičů a nejbližsích přátel. Chceme Vám dopřát čas při výběru svatebních šatů a zároven i intimitu tohoto okamžiku. Díky dostatku času během výběru svatebních šatů vzniká mezi nevěstou a asistentkou, která ji s výběrem šatů pomáhá důvěrnější vztah. Daleko snáze pak odchytí její svatební přání a očekávání a dostane tím možnost, vše to, co si nevěsta přála, vyplnit.

Společným cílem svatebního studia Avalon je zkvalitnování služeb a individuální péče o nevěstu. Proto již několik let naše studio vydává svatební katalog, který je prezentací nejen svatebního studia, svatebních a společenských šatů, ale i doporučení našich partnerů. Rádi bychom Vám pomohli s přípravamisvatebního dne i tím, že Vám doporučíme námi prověřené firmy, se ketrýmí spolupracujeme a jejichž odvedená práce je pro nás i pro Vás zárukou.

Snoubenci jsou často svázáni svými představami a le i očekáváním rodiny Je potřeba myslet na mnoho věcí najednou. Snadno potom dochází k nedorozuměním a zbytečným zklamání. Abychom Vám pomohli určit si priority svatebního dne a neodchýlit se od svých představ, připravili si pro Vás Svatební studio Avalon a Květiny z Kopretiny bezplatné poradenství týkající se květin a koordinace svatebního dne. Každý čtvrtek 13:00 – 18:00 ve svatebním studiu Avalon.

U nás to svatbou nekončí je poděkováním nevěstám.Jak nevšedním způsobem poděkovat nevěstám, které s důvěrou složily své svatební sny do našich rukou? Cestovní kancelář Petra Tour věnovala svatebímu studiu Avalon zájezd nevěstě, která si zapůjčí či zakoupí svatební šaty. Slavnostní losování tohoto zájezdu je zlatým hřebem Svatebního plesu Studia Avalon.

Snažíme se připravit večer plný příjemné zábavy, krásné dekorace a lahodného pohoštění. Snažíme se vrátit novomanžele v čase a připomenout jim pocity a emoce z jejich svatebního dne.